Hledam kamaradku maminy

Hledam kamaradku maminy Hledám maminku s dítětem, nebo kamarádku, které děti nevadí, na společnou dovolenou. Jde mi také o obsazenost pokoje. Je mi 33 let, mám. Rada bych našla aktivni kamarádku, maminku s detmi (vekove let) Hledám skutečnou kamarádku na spolecne akce s detma,na kafe,vylety,navstevy ne. Ahoj, hledám kamarádku maminku, takovou tu spřízněnou dušičku na pokec, kávu, procházky Mám tři děti, jsem samotářský rodinný typ, proto to zkouším touto. Ahojky jmenuji se Soňa je mi 24 mám dvě děti (4 roky a rok a pul) a moc ráda bych se seznámila s nějakou kamarádkou abychom mohly zajít třeba na kafčo.

Hledám Kamarádku

Hledam kamaradku maminy Musil trpí v nemocnici: Ahoj, je mi 40 a mám 6letou dcerku a v červenci chceme jet do Itálie někam, kde bude animační program pro děti, hledáme parťáky, parťačky s dítětem, kteří by chtěli jet taky nebo třeba i na výlety.

Je mi 39 a mám skoro 5letou dceru. Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Hledám kamarádky, maminky Beroun Jdi na stránku: V Plzni bydlíme dýl, hledam kamaradku maminy, ale nemám okolo sebe téměř žádné maminky s dětmi.

Půvabné pobřeží Nového Zélandu nejlépe prozkoumáte na seakajaku Komentáře k článkům, příspěvek:

Hledám kamarádku - maminku, Praha 4 Braník a okolí - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních. Re: Nějaká maminka z Chomutovska? Ahoj pokud jeste hledas kamaradku ja jsem primo z Chomutova jsem tu chvili a nemam s kym kam. Ahojky maminy a těhulky hledám kamarádku buď na osobní setkání Plzeň a okolí a nebo aspoň na ipl-schedule.net 22letá maminka s.

Diskuze Hledám kamarádku na mateřské | ipl-schedule.net

Ahoj, moc ráda bych našla kamarádku, maminku, která tráví čas s dětmi aktivně, vyráží na výlety, je flexibilní. Hledám skutečnou kamarádku, ne někoho, kdo se. Ahojky maminy a těhulky hledám kamarádku buď na osobní setkání Plzeň a okolí a nebo aspoň na ipl-schedule.net 22letá maminka s. Hledám maminku s dítětem, nebo kamarádku, které děti nevadí, na společnou dovolenou.

Jde mi také o obsazenost pokoje. Je mi 33 let, mám.

Hledám kamarádku z Prahy, hledám maminku na procházky s kočárkem Na kafe nebo do parku, možná je vaše spřízněná duše blíž, než si myslíte. Ahojky maminy a těhulky hledám kamarádku buď na osobní setkání Plzeň a okolí a nebo aspoň na ipl-schedule.net 22letá maminka s. Ahojky jmenuji se Soňa je mi 24 mám dvě děti (4 roky a rok a pul) a moc ráda bych se seznámila s nějakou kamarádkou abychom mohly zajít třeba na kafčo.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail